close menu Донат

Наша мета – створити національну систему забезпечення продовольством, яка витримає будь-які потрясіння

Детальніше

Один продуктовий набір SAVE UA – це двотижневий запас їжі для однієї української родини з дітьми

Детальніше

З першого дня війни команда фонду надає всеохоплюючу допомогу постраждалим внаслідок війни українцям

Детальніше

Новини

Мапа руйнувань агросектору України стала фіналістом міжнародного конкурсу інновацій

25.05.2023
Українська мапа руйнувань агросектору увійшла до п’ятірки фіналістів міжнародного конкурсу…

«Щотижня українські фермери підриваються на мінах в полях», - Андрій Дикун

09.05.2023
Голова Всеукраїнської Аграрної Ради і благодійного фонду SaveUA розповів міжнародним…

Збір коштів для постраждалих в Умані

28.04.2023
Внаслідок ракетного удару по Умані пошкоджено близько десяти багатоквартирних будинків.…

Італійські фермери допомагатимуть у відновленні аграрного сектору України

26.04.2023
Голова благодійного фонду SaveUA та Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун…

42 200 продуктових наборів для українців постраждалих від війни

10.04.2023
надала команда нашого фонду за перший квартал 2023 року завдяки…

Засоби тактичної медицини для ЗСУ

06.04.2023
Засоби тактичної медицини, які рятуватимуть життя нашим захисникам передала команда…

Команда фонду SaveUA розпочала розподіл посівного матеріалу серед фермерів Чернігівської та Сумської областей

28.03.2023
Фонд SaveUA став партнером Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО)…

Андрій Дикун взяв участь у зустрічі українських бізнес-лідерів на запрошення CIPE

15.03.2023
Аудиторія заходу – особи, які приймають рішення у Вашингтоні з…
8 000+
Тонн допомоги надано:
1 950 000+
Постраждалих українців нагодовано:
200+
Фермам надано допомогу:
Область

Проєкти

Зерно для випічки хліба – ВАР

23.04.2023
SAVE UA та Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) доставила 6 700…

Уряд Швейцарії та Асоціація виробників молока (АВМ)

23.04.2023
SAVE UA та АВМ реалізують проект Уряду Швейцарії з підтримки…

World Central Kitchen

23.04.2023
Продуктові набори для ВПО у Черкаській, Вінницькій, Кіровоградській та Хмельницькій…

USAID - Підтримка ММСП молочного напрямку

23.04.2023
SaveUA спільно з Асоціацією Виробників Молока (АВМ) та Програмою USAID…

Екстрена допомога та захист населення

01.04.2022
Проєкт «Екстрена допомога та захист населення, яке постраждало від війни…
close

Наші результати

12
05
Команда SaveUA за підтримки наших партнерів Rapid Relief Team UK надала 4025 продуктових наборів жителям Дніпропетровської та Донецької областей
10
05
Команда фонду SaveUA та Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки наших голландських партнерів компанії Агріко Україна передали 15 тонн посадкової картоплі з високим урожайним потенціалом для жителів Миколаївської, Одеської та Черкаської областей.
02
05
3360 одиниць медзасобів та ліків отримала Шепетівська лікарня на Хмельниччині від команди фонду SaveUA за підтримки наших партнерів Nova Ukraine.
25
04
6 960 одиниць життєво важливих препаратів та медзасобів, команда фонду SaveUA надала медикам Тетіївської центральної районної лікарні за підтримки наших партнерів – організації Nova Ukraine.
19
04
10 тисяч одиниць медпрепаратів та медзасобів від команди фонду SaveUA отримала Полонська міська багатопрофільна лікарня на Хмельниччині. Дякуємо за допомогу нашим партнерам — організації Nova Ukraine.
12
04
Для команди нашого фонду медичне забезпечення лікарень та допомога медикам – один із пріоритетних напрямків допомоги, тому за підтримки наших партнерів – організації Nova Ukraine, відправляємо до медичних закладів Хмельниччини 52 тисячі одиниць життєво важливих медпрепаратів та медзасобів.
06
04
Засоби тактичної медицини, які рятуватимуть життя нашим захисникам передала команда фонду SaveUA для одного із підрозділів ЗСУ за підтримки української волонтерки Юлії Брокфорд та організації DAWN Inc. Ларингеальні маски, що допомагають підтримувати дихання, коли у людини є поранення на шиї чи голові, аптечки, бандажі, наколінники, розвантажувальні жилети, хірургічні шви і пластирі, лікарські засоби – найнеобхідніше для тих, хто захищає нашу країну.
28
03
Наш фонд став партнером Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у межах програми реагування Організації для України на 2023 рік, яка спрямована на підтримку найбільш постраждалих сільських домогосподарств для задоволення потреб їхніх сімей у продуктах харчування та продовольстві. Вже сьогодні команда фонду SaveUA за підтримки ФАО розпочала розподіл посівного матеріалу серед фермерів Чернігівської та Сумської областей. У межах цієї програми ФАО надасть допомогу 3 000 малим фермерським господарствам в дев’яти областях України. Кожен отримувач допомоги отримає 2 000 кілограмів насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 гектарів землі.
20
03
Дякуючи нашим партнерам Rapid Relief Team UK, команда фонду SaveUA доставила та роздала 3260 продуктових наборів для жителів села Мажарка, що на Харківщині та села Алтинівка, Сумської області.
15
03
Майже 1000 кг насіння овочів команда благодійного фонду SaveUA та Всеукраїнська аграрна рада передали мешканцям Великоолександрівської територіальної громади, що на Херсонщині. Логістику забезпечили за сприяння Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО в рамках реалізації нашого спільного проекту з підтримки продовольчої безпеки агровиробників.
13
03
Команда фонду SaveUA доставила та роздала наступну партію продуктових наборів: 2 640 пакунків для жителів Дніпропетровської області, Васильківської територіальної громади, та ще 2 150 пакунків отримали мешканці та ВПО у місті Тальне, Черкаської області. Вдячні за підтримку нашим друзям міжнародній організації Rapid Relief Team UK за турботу і підтримку українців, та допомогу нашій команді.
06
03
Жителі Херсонщини отримали наступні 1200 коробок продуктових наборів від команди благодійного фонду SaveUA. За підтримки наших голландських партнерів Stichting Vluchteling (VS) продовжуємо допомагати українцям на деокупованих територіях, які постраждали від війни. Продуктові набори отримали малозабезпечені люди, люди з обмеженими фізичними можливостями та інвалідністю, одинокі та пенсіонери, які потребують турботи і підтримки. Дякуємо нашим партнерам!   
22
02
За підтримки наших британських партнерів Rapid Relief Team, команда фонду SaveUA приступає до наступного етапу пакування – понад 13 200 продуктових наборів жителям деокупованих територій України.
20
02
Команда благодійного фонду SaveUA роздала першу партію – 2 тисячі продуктових наборів від голландських партнерів Stichting Vluchteling (SV) людям, які вимушено покинули свої домівки через війну та оселилися у Вознесенську та Южноукраїнську.
16
02
Команда фонду SaveUA продовжує підтримувати молочно-товарні ферми, які постраждали від бойових дій та енерготерору росії. Відправили 7 генераторів потужністю від 10 до 160 кВт підприємствам в Донецьку, Харківську, Запорізьку та Дніпропетровську області. Дякуємо за допомогу Kees Huizinga, нашим голландським донорам та Stichting de Leeuw Kiev, а також Асоціації виробників молока, Всеукраїнській Аграрній Раді, компанії DLG і благодійному фонду "Кищенці", завдяки яким ця допомога стала можливою.

Допомога аграрному сектору України

Благодійний фонд SaveUA підтримує українських фермерів, які постраждали від військової агресії. Зруйновані повністю або частково сільськогосподарські підприємства, знищена або вкрадена техніка, заміновані окупантами поля. Близько 500 тис загиблої великої рогатої худоби.

Сума прямих збитків, завданих агропромисловому комплексу України за рік повномасштабної війни, складає $8,7 млрд. Непрямих – понад $40 млрд.

Працюючий агросектор України — продовольча безпека в державі та світі!

Партнери