Андрій народився в Україні, в селі Бурштин Івано-Франківської області. Але з юності живе у місті Умань. Разом із сім’єю: дружиною Діаною та двома доньками Андрій активно сприяє розвитку Умані.
Після закінчення навчання в місцевому аграрному університеті, Андрій навчався у Швеції, де отримав диплом МВА. Проходив стажування у країнах-лідерах виробництва продовольства: США, Канада, Китай, Нідерланди, Німеччина, Ізраїль, Бразилія, Аргентина.
Після навчання закордоном, у 2002 році він повернувся в Україну та розпочав залучати в країну інвестиції. Заснував Асоціацію Виробників Молока (АВМ), що включає 90% молочних ферм, згідно рейтингу «ТОП-10 найпродуктивніших ферм України». Асоціацію «Свинарі України» (АСУ) – 60% промислового ринку свинини. Створив ГС «Всеукраїнська Аграрна Раду» (ВАР), що об'єднує більше 1 100 агропідприємств із загальним земельним фондом 3 500 000 га.
Цей досвід дозволив Андрію з перших днів повномасштабної війни налагодити роботу благодійного фонду SAVEUA, підтримати українських фермерів у найскладніші часи, забезпечити їжею мільйони людей постраждалих від війни.
«Ми маємо забезпечити продовольчу безпеку України та Світу», – Андрій Дикун
У 2017 році Діана разом з Андрієм заснували перший і єдиний в Україні аграрний ліцей. Вважає його другим головним проектом у житті, після своєї сім'ї – чоловіка Андрія та двох донечок.
З 2008 року організовує найбільші в СНД та Східній Європі продовольчі та аграрні івенти. Так, у 2008 році заснували та провели перший Міжнародний молочний конгрес, потім конгрес «Прибуткове свинарство», Agri Invest Forum, Казахстанський молочний конгрес, найбільшу в Україні виставку-демонстрацію техніки в польових умовах «Битва агротитанів». Щорічно ці заходи збирають понад 6 тисяч учасників аграрного ринку з 20 країн світу.
Закінчив Уманський державний аграрний університет, за спеціальністю менеджер зовнішньо-економічної діяльності. В його «кейсі»: керування штатом більше 300 чоловік, створення компаній з «нуля», створення нових продуктів та їх швидке впровадження на ринку, успішне управління групою компаній із подальшим виведенням цих компаній на міжнародний ринок. Очолює посаду віце-президента Асоціації виробників молока, радника міністра сільського господарства України, депутата Черкаської обласної ради, також є співзасновником громадської організації «Молодіжна організація майбутніх фермерів України».
Діяльність Любомира завжди супроводжувалась вирішенням соціальних проблем на місцях, бо бізнес не може існувати позасуспільством. Коли росія розпочала масований наступ у лютому 2022, вміння піклуватись про громаду, допомогло швидко організувати роботу SAVE UA. Любомир допомагав запускати виробництво продуктових наборів в місті Умань, в прилеглих селах організував ремонт гуртожитків для переселенців, запустив для них центр перетримки та реабілітації, забезпечив школи твердопаливними котлами. Сьогодні Любомир працює над впровадженням програми відновлення держави: «Український аграрний план Маршалла» травень-квітень 2022-2033 рр
Народився у Нідерландах. Закінчив Вагенінгенський університет за спеціальністю інженера-економіста. Працював у Польщі на фермах з вирощування картоплі та цукрових буряків. Згодом був задіяний у міжнародних проектах та програмах з вивчення українського досвіду та ринку. У 2002-му очолив сільськогосподарське підприємство в Маньківському районі на Черкащині, де працює та живе з родиною і нині. На початку березня 2022 року поїхав до ЄС для інформування європейських політиків про війну в Україні. Виступав у Європарламенті із доповіддю про проблеми українського агросектору на тлі російського вторгнення. Залучав меценатів Європи для доставки гуманітарної допомоги в Україну
Закінчила Вагенінгенський університет за спеціальністю агровиробництво у тропічному кліматі. Війна дещо відклала отримання ще однієї спеціальності – філософ. Допомагає своїми вміннями та знаннями чоловіку, Корнелісу Хусінхі, на фермі. Завжди була активним учасником Нідерландського гуманітарного фонду Foundation “deleeuwkyiv.nl”. З першими ударами російських ракет по Україні у лютому, почала організацію гуманітарної допомоги із країн ЄС до України. Перша фура із продуктами та товарами першої необхідності прибула за декілька днів. За її керівництвом постачання гуманітарної допомоги в Україну перейшло на «військові рейки».
До війни Сергій понад 9 років працював дистриб’ютором у кіноіндустрії. В цьому йому допомагали організаторські здібності та спеціальність – перекладач англійської мови, яку він отримав у Київському національному лінгвістичному університеті. З першими ракетними ударами у лютому, вивіз родину за кордон, а сам повернувся та шукав можливість бути корисним країні. Дізнався, що гуманітарний штаб SAVE UA в Умані розпочинає роботу та вирішив доєднатись. Досвід минулої роботи допоміг запустити з нуля логістичну систему складу. Вже хоче повернути родину в Україну та мріє залишитись в Умані після перемоги.
Закінчила Уманський педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Англійська мова і література».
Має 7 річний досвід в організації конференцій та днів поля. У мирний час займалась співпрацею з комерційними компаніями та міжнародними організаціями. З початком повномасштабного вторгнення долучилась до команди SAVE UA. Зараз Олена застосовує набуті знання і навички для залучення допомоги від міжнародних структур.
Підприємець з Умані із 18 річним досвідом, має власний продуктовий магазин. З початку війни, вирішив своїми вміннями та знаннями допомогти штабу SAVE UA. В перші дні організував забезпечення штабу від небайдужих громадян з країн ЄС та Великої Британії
Професійний менеджер аграрних заходів. До війни влаштовувала для 5 тисяч відвідувачів прямо у відкритому полі аграрні виставки сотнів видів сільгосптехніки. Сьогодні Віка організовує закупки товарів для 10 тисяч продуктових наборів, які раз на день відправляють постраждалим від війни
Дар’я, закінчила Київський національний торговельно-економічний університет. Весь організаторський талант відкрився в організації аграрних заходів. Організація конференцій, форумів виставок для декількох тисяч учасників для неї не проблема. З початком війни за лічені години організувала процеси прийому передачі гуманітарної допомоги на складі штабу.
Закінчила педагогічний університет у 2012 році і тоді ж почала працювати у команді творців фонду. Організовувала найбільші аграрні конференції у Східній Європі. .
З перших днів війни почала працювати у фонді – організувала процеси гуманітарної допомоги для мешканців окупованих територій, брала участь у роботі продовольчого штабу.
Тепер Оксана веде комунікацію з міжнародними донорами, працює над залученням коштів для допомоги своїм співгромадянам.
Закінчила Уманський аграрний університет, після працювала у лабораторії з якості та безпечності молока. Далі свої знання вирішила передавати фермерам. За два роки декілька сотень спеціалістів молочно-товарних ферм пройшли її практичні та теоретичні курси. Коли запрацював гуманітарний штаб SAVE UA в Умані Олександра, одна з перших зв’язалась із міжнародними компаніями, які виробляють обладнання та для молочних ферм, та долучила їх до допомоги постраждалим від бойових дій українським господарствам.