close menu Донат

Донорам


Шановні донори,

Команда фонду SaveUA вдячна за вашу підтримку та партнерство!
Без вас ми не змогли б досягти таких результатів!

За два роки війни з вашою допомогою ми нагодували близько 2 000 000 людей, забезпечили медичним обладнанням та медичними препаратами понад 70 лікарень, допомогли 200 фермам із медикаментами, кормами для тварин, посівними матеріалами, генераторами, сільськогосподарськими рукавами, надали 10000 тонн гуманітарної допомоги товарів першої необхідності для населення.

 
НАМ ДОВІРЯЮТЬ

З першого дня створення фонду ми працюємо з найбільшими міжнародними фондами та асоціаціями в аграрній та продовольчій сферах, таких як USAID, FAO, WCK, а також Ukraine Foundation, Nova Ukraine, Rapid Relief Team, Help – Hilfe zur Selbsthilfe, Stichting Vluchteling, Dawn Inc, Rotary Club Estoi Palace International, Nazava, De Leeuw Kyiv та інші. 


НАС ОБИРАЮТЬ

З нами співпрацюють міжнародні компанії, адже команда нашого фонду має:

  • Міжнародний аудит, пройдений Асоціацією-засновницею фонду;
  • Напрацьовані безперервні продовольчі ланцюжки;
  • Налагоджену логістику;
  • Власні склади для продуктів харчування та медикаментів;
  • Налагоджені зв'язки з місцевими органами влади, завдяки чому ми маємо оперативну інформацію про кількість ВПО у всіх регіонах України.


НАПРЯМКИ ДОПОМОГИ

На жаль, війна триває, тому ми продовжуємо шукати фінансову допомогу для:

- Забезпечення продуктовими наборами ВПО та мешканців постраждалих від війни областей. Війна росіїпроти України призвела до масових смертей цивільного населення та руйнувань інфраструктури. Щонайменше 17,6 мільйонів людей потребують гуманітарної допомоги щодня. Сюди входять 6,3 мільйона внутрішньо переміщених осіб, 4,4 мільйона репатріантів і 6,9 мільйона людей, які залишилися у своїх домівках під час війнита знаходяться у зонах бойових дій. Один продуктовий набір SaveUA вартістю $20 - це двотижневий запас їжі для однієї родини із дітьми.

- Забезпечення медичним обладнанням та медичними препаратами лікарень на деокупованих територіях. Медики рятують населення попри небезпеку для власного життя. Деякі лікарні знаходилися в окупації та були зруйновані, та розкрадені. Деякі медзаклади і досі під постійними обстрілами. Велике навантаження перейшло на лікарні в областях, куди переїхали ВПО із прифронтових територій. Крім того, лікарні мають постійну потребу у медичному обладнанні та препаратах для надання своєчасної допомоги пораненим цивільним та військовим. 

- Забезпечення критично важливими ресурсами фермерських господарств. Втрати українського аграрного сектору за два роки війни оцінюються у $80 млрд. Близько $10,3 мільярдів – це прямі втрати від знищення ворогом сільськогосподарських господарств, сільгосптехніки, врожаю, поголів'я.

Понад 100 комерційних молочних ферм були повністю зруйновані або пошкоджені війною. Близько 500 тис поголів'я ВРХ лише за перший рік війни були знищені ворогом. 

Фермерам не вистачає обігових коштів, насіння, добрив, засобів захисту рослин. Також, фермери, що займаються вирощуванням великої рогатої худоби, свинарі з постраждалих районів, зіткнулися з гострою нестачею ветеринарних препаратів та інструментів, кормів, запчастин для доїльного обладнання. Їхні запаси є недостатніми, що призводить до скорочення поголів'я худоби та гуманітарної катастрофи для населення України. 

- Розмінування сільськогосподарських територій. Жоден регіон України не уникнув наслідків масованих терористичних атак з боку росії. Через агресію окупантів сільськогосподарські території України забруднені вибухонебезпечними предметами та заміновані. За офіційними даними на березень 2023 року понад 2,6 млн гектарів сільськогосподарських земель потребують гуманітарного розмінування.


Шановні донори, відновлення аграрного сектору України сприятиме підтримці світової продовольчої безпеки, адже від нашої держави залежить забезпечення продовольством близько 400 мільйонів людей з усього світу, без урахування внутрішнього населення. Звертаємося до кожного із вас по допомогу та дякуємо за підтримку!

Переможемо разом!
 

Контакти для фондів та донорів:

E-mai: fundraising@saveua.in.ua
Моб.: +38 (063) 526 15 01