close menu Донат

Про нашу роботу

З першого дня війни команда фонду надає всеохоплюючу допомогу постраждалим внаслідок війни українцям – забезпечує продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни та надає необхідну для переселенців інформацію.

Також фонд організовує постачання ветеринарних препаратів та обладнання для підтримки діяльності постраждалих від війни ферм. Безперебійна робота господарств в умовах війни є запорукою продовольчої безпеки та швидкого відновлення країни.

Про нашу роботу

31 травня До Дня захисту дітей команда фонду SaveUA («Збережи Україну!») надала 590 наборів дитячої гігієни для 464 сімей в декількох громадах Херсонської області. За підтримки наших голландських партнерів Stichting Vluchteling допомога надається сім'ям з дітьми з інвалідністю, ⁠багатодітним сім'ям з трьома та більше дітьми, ⁠сім'ям в яких батьки-військові з числа загиблих/зниклих безвісти.
31 травня
26 березня 3260 одиниць медичних засобів для хірургічних оперативних втручань, проведення діагностики та реанімаційних заходів передала наша команда на запит Уманської міської центральної лікарні. Дякуємо за співпрацю нашим постійним партнерам DAWN Inc та Nova Ukraine.
26 березня
1 березня На запит Уманської міської центральної лікарні надали 3361 одиниць медзасобів та медпрепаратів, а також інноваційних пристроїв, які дозволяють швидко, безпечно та надійно зробити необхідні оперативні втручання та вчасно надати допомогу пацієнтам. Дякуємо за важливу співпрацю нашим постійним партнерам DAWN Inc та Nova Ukraine.
1 березня
22 лютого 7840 продуктових наборів завдяки співпраці з Rapid Relief Team передали постраждалим від війни родинам ВПО, людям похилого віку, вразливим верствам населення, що проживають у Житомирі, Черкаській і Миколаївській областях.
22 лютого
14 лютого Передали 7247 одиниць медзасобів та медпрепаратів, зокрема для оперативного втручання, на запит лікарів Уманської міської центральної лікарні. Вироби медичного призначення будуть розподілені між профільними відділеннями, де проходять лікування пацієнти. Дякуємо допомогу нашим партнерам DAWN Inc та Nova Ukraine.
14 лютого
10 лютого Завдяки співпраці з нашими постійними партнерами Rapid Relief Team надали 6500 наборів із необхідними продуктами харчування родинам з дітками, людям похилого віку, вимушеним переселенцям з інших небезпечних населених пунктів області на Донецькому напрямку.
10 лютого
7 лютого 5000 фільтрів для очищення води надали жителям Харківщини за підтримки постійних партнерів та друзів Rotary Club Estoi Palace International, De Leeuw Kyiv, Nazava Water Filters аби забезпечити населення придатною до споживання водою.
7 лютого
18 січня У співпраці із нашими партнерами Stichting Vluchteling надали набори товарів першої необхідності на випадок аварійного відключення світла для 2555 сімей двох громад. Кожен такий набір складається з термосу, повербанку, потужного ліхтаря та набору свічок та допоможе українцям підготуватися до зимового періоду.
18 січня
15 січня За підтримки Rapid Relief Team наша команда надала 755 продуктових наборів, забезпечивши продуктами харчування понад 2200 жителів Ізюму, Харківської області, що потребують допомоги.
15 січня
8 січня Команда фонду SaveUA («Збережи Україну!») забезпечила 310 домогосподарств на Херсонщині паливними брикетами. Наразі жителі двох громад отримали по 2 тони брикетів на домогосподарство. Дякуємо нашим партнерам Stichting Vluchteling за співпрацю та необхідну в цей час підтримку населення.
8 січня
3 січня За підтримки наших постійних партнерів Rapid Relief Team надали 500 продуктових наборів вразливим верстам населення Херсонщини, завдяки чому близько 1500 людей матимуть необхідні продукти харчування.
3 січня
8 грудня Наша команда розпочала перші поставки паливних брикетів для населення в рамкам угоди з голландськими партнерами Stichting Vluchteling. Перші 250 сімей з вразливої категорії населення, що проживають у Високопільській громаді, отримають по 2 тони брикетів на сім'ю!
8 грудня
1 грудня Наша команда передала на потреби Уманської станції швидкої медичної допомоги павербанки, ручні та налобні ліхтарі. Допомога людям, що рятують життя, важлива у найменших щоденних потребах.
1 грудня
24 листопада За підтримки наших постійних партнерів та друзів Rapid Relief Team ми забезпечили 7060 родин ВПО з дітками в Чернігівській, Сумській та Донецькій областях гуманітарними наборами із необхідними продуктами харчування.
24 листопада
10 листопада Надали допомогу жителям особливо вразливих регіонів – Миколаївської та Херсонської областей, які щодня потерпають від ворожих атак. За підтримки наших партнерів Rapid Relief Team 5280 сімей із дітьми матимуть необхідні продукти харчування.
10 листопада
2 листопада Цього тижня більше 1000 сімей в місті Умань отримали продуктові набори від нашого фонду. Завдяки співпраці нашої команди із британськими партнерами Rapid Relief Team ми продовжуємо підтримку вразливих груп населення в регіонах.
2 листопада
20 жовтня Працюємо в Умані. Мета – надати 5000 продуктових наборів, завдяки яким близько 15 тисяч людей будуть забезпечені необхідними продуктами. Дякуємо нашим партнерам Repid Relief Team за співпрацю!
20 жовтня
9 жовтня На запит вчителів та медиків команда фонду SaveUA («Збережи Україну!») передала БФП принтери гімназіям №5 та №11, міському центру первинної медико-санітарної допомоги та психіатричній лікарні. Центральній міській лікарні – принтер та монітори. Дякуємо за допомогу партнерам Swisscom Immobilien AG.
9 жовтня
30 вересня Благодійний фонд SaveUA та Всеукраїнська Аграрна Рада передали 10 сучасних спецавтомобілів для українських рятувальників. Їх передадуть у підрозділи ДСНС у прифронтових та деокупованих областях, зокрема, Сумської, Донецької, Запорізької, Херсонської і Харківської області. Вантажні автомобілі IVECO придбали за кошти членів Всеукраїнської Аграрної Ради, а інструменти та обладнання передали від його Високості принца Людвіга Баварського та графа Хубертуса Нессельрода.
30 вересня
29 вересня На запит лікарів Тетіївської центральної лікарні команда фонду SaveUA («Збережи Україну») за підтримки наших постійних партнерів DAWN Inc та Nova Ukraine передала 5460 одиниць медзасобів та медпрепаратів, зокрема: еластичні бандажі, зігріваючі/охолоджуючі ковдри, хірургічні рукавиці, розчини для ін'єкцій, датчики температури тіла, набори для епідуральної анестезії, шприці, стетоскопи, тощо.
29 вересня
25 вересня 4760 продуктових наборів для вразливої категорії населення і ВПО. За підтримки наших постійних партнерів і друзів Rapid Relief Team жителі Охтирки та Алтинівки, Сумської області отримали 1760 продуктових наборів, та ще 3000 було надано жителям села Васильківка на Дніпропетровщині.
25 вересня
22 вересня Понад 5 200 упаковок, в яких памперси для дорослих людей та новонароджених дітей із недостатньою вагою, засоби гігієни, медзасоби для стоматології, грілки для тіла, бритви для гоління тощо для п'яти лікарень міста Умань. Дякуємо його Королівській Високості принцу Людвігу Баварському, графу Хубертусу Нессельроду, Румунському Товариству Червоного Хреста за співпрацю з нашим фондом SaveUA.
22 вересня
19 вересня Передали 7 фільтрів для очищення води жителям Червоногригорівської громади Дніпропетровської області, завдяки нашим постійним партнерам та великим друзям України DAWN Inc та Nova Ukraine.
19 вересня
14 вересня 7290 продуктових наборів для жителів Харківської, Херсонської та Житомирської областей за підтримки наших партнерів Rapid Relief Team надала команда нашого фонду.
14 вересня
11 вересня За підтримки DAWN Inc та Nova Ukraine наш фонд надав 13 177 одиниць медичних засобів для Уманської центральної міської лікарні. На запит медиків лікарня отримала: витратні матеріали для проведення оперативних втручань; хірургічні, операційні та дренажні набори; медкомплекти. А також, інвалідні візки та інші необхідні для пацієнтів лікарні приладдя.
11 вересня
31 серпня 2640 продуктових наборів отримали від команди нашого благодійного фонду, за підтримки постійних партнерів RRT, жителі Миколаївської області та на прифронтових територіях Запорізької області.
31 серпня
22 серпня 320 фільтрів для очищення води отримали лікарі медичних закладів Херсонської області, зокрема, Білозерський центр первинної медико-санітарної допомоги, міська та обласна клінічні лікарні, а також міський перинатальний центр 2-го рівня.
22 серпня
21 серпня Ще 350 господарств отримали гуманітарну допомогу у вигляді добових курчат та комбікорм! Цього разу по 30 курчат та по 25 кг стартового комбікорму для їх годівлі отримали жителі та ВПО Чернігівської області. Згодом вони також отримають грошову допомогу в розмірі $180 для придбання додаткових кормів, аби вигодувати курчат до оптимального віку.
21 серпня
16 серпня На запит Уманської центральної міської лікарні передали 10 моніторів для компʼютерів. Монітори будуть розподілені по відділенням медичних закладів. Саме завдяки даному обладнанню робота лікарів у закладі буде ще більш ефективною та якісною.
16 серпня
7 серпня Разом із нашими постійними партнерами і друзями Rotary Club Estoi Palace International, De Leeuw Kyiv, Nazava забезпечили громади Херсонської області 1335 фільтрами для очищення води. Наразі, допомогу отримали Дарівська, Херсонська, Бериславська, Білозерська, Тягинська, Милівська та Новокаховська громади.
7 серпня
26 липня 1200 фільтрів для очищення води для жителів Нікополя та Херсону. Разом із нашими постійними партнерами Rotary Club Estoi Palace International, Nazava, De Leeuw Kyiv забезпечуємо людей фільтрами, які дають можливість перетворити технічну та річкову воду на придатну до вживання.
26 липня
21 липня Волонтери благодійного фонду SaveUA | Збережи Україну | доставили понад 5 тисяч продуктових наборів українцям, які знайшли свій прихисток на Черкащині (в Умані, в Тальному). Завдяки підтримці наших друзів та партнерів Rapid Relief Team UK тисячі родин із дітьми будуть забезпечені продовольством.
21 липня
19 липня 350 домогосподарств Охтирської громади, Сумської області отримали гуманітарну допомогу у вигляді добових курчат та комбікорм! В кожному домогосподарстві отримали по 30 курчат та по 25 кг стартового комбікорму для їх годівлі.
19 липня
14 липня Держпродспоживслужба України отримала близько 50 одиниць лабораторного обладнання від Міністерства сільського господарства США (USDA) за посередництва Асоціація «Свинарі України» та команди фонду SaveUA |«Збережи Україну»|
14 липня
13 липня 3000 продуктових наборів для жителів Харківщини від фонду SaveUA за підтримки наших британських партнерів Rapid Relief Team.
13 липня
11 липня 800 фільтрів для мешканців села Ярова, Донецької області. Дякуємо нашим постійним партнерам Rotary Club Estoi Palace International, Nazava, De Leeuw Kyiv за можливість забезпечити людей чистою питною водою.
11 липня
5 липня За підтримки Rapid Relief Team 2 640 продуктових наборів сформовано та відправлено командою SaveUA для жителів Херсонщини, які потребують щоденної допомоги у забезпеченні речами першої необхідності та продуктами харчування.
5 липня
29 червня Ще 400 фільтрів для очищення води передали сьогодні в Херсон. Вони допоможуть перетворити технічну та річкову воду на придатну до вживання. Дякуємо нашим партнерам Kees Huizinga, Rotary Club Estoi Palace International, Nazava, De Leeuw Kyiv за допомогу.
29 червня
20 червня За підтримки наших постійних партнерів та друзів з Нідерландів, ми передали 900 фільтрів для очищення води постраждалим жителям Херсонської та Запорізької областей.
20 червня
16 червня Команда нашого фонду передала енергетикам Черкаської області новітнє обладнання, необхідне для обслуговування та усунення аварійних ситуацій, відновлення електромереж. Ці бригади також надають допомогу населенню на деокупованих територіях.
16 червня
14 червня Передали необхідне обладнання для проведення пошуково-рятувальних робіт та матеріали для захисту будівель, що постраждали від російської агресії, рятувальникам ДСНС декількох областей України.
14 червня
12 червня Фільтри для очищення води і таблетки для дезінфекції води, каремати і спальні мішки, грілки для тіла, засоби особистої гігієни, радіо-ліхтарі, тощо - команда SaveUA відправила гуманітарний вантаж для постраждалих українців внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС.
12 червня
2 червня 9000 родин з Чернігівської та Сумської областей отримали набори насіння для відкритого ґрунту та насіннєву картоплю від команди благодійного фонду SaveUA за підтримки наших партнерів - Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), які допомагають нам підтримувати національну продовольчу безпеку.
2 червня
12 травня Команда SaveUA за підтримки наших партнерів Rapid Relief Team UK надала 4025 продуктових наборів жителям Дніпропетровської та Донецької областей
12 травня
10 травня Команда фонду SaveUA та Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки наших голландських партнерів компанії Агріко Україна передали 15 тонн посадкової картоплі з високим урожайним потенціалом для жителів Миколаївської, Одеської та Черкаської областей.
10 травня
2 травня 3360 одиниць медзасобів та ліків отримала Шепетівська лікарня на Хмельниччині від команди фонду SaveUA за підтримки наших партнерів Nova Ukraine.
2 травня
25 квітня 6 960 одиниць життєво важливих препаратів та медзасобів, команда фонду SaveUA надала медикам Тетіївської центральної районної лікарні за підтримки наших партнерів – організації Nova Ukraine.
25 квітня
19 квітня 10 тисяч одиниць медпрепаратів та медзасобів від команди фонду SaveUA отримала Полонська міська багатопрофільна лікарня на Хмельниччині. Дякуємо за допомогу нашим партнерам — організації Nova Ukraine.
19 квітня
12 квітня Для команди нашого фонду медичне забезпечення лікарень та допомога медикам – один із пріоритетних напрямків допомоги, тому за підтримки наших партнерів – організації Nova Ukraine, відправляємо до медичних закладів Хмельниччини 52 тисячі одиниць життєво важливих медпрепаратів та медзасобів.
12 квітня
6 квітня Засоби тактичної медицини, які рятуватимуть життя нашим захисникам передала команда фонду SaveUA для одного із підрозділів ЗСУ за підтримки української волонтерки Юлії Брокфорд та організації DAWN Inc. Ларингеальні маски, що допомагають підтримувати дихання, коли у людини є поранення на шиї чи голові, аптечки, бандажі, наколінники, розвантажувальні жилети, хірургічні шви і пластирі, лікарські засоби – найнеобхідніше для тих, хто захищає нашу країну.
6 квітня
28 березня Наш фонд став партнером Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у межах програми реагування Організації для України на 2023 рік, яка спрямована на підтримку найбільш постраждалих сільських домогосподарств для задоволення потреб їхніх сімей у продуктах харчування та продовольстві. Вже сьогодні команда фонду SaveUA за підтримки ФАО розпочала розподіл посівного матеріалу серед фермерів Чернігівської та Сумської областей. У межах цієї програми ФАО надасть допомогу 3 000 малим фермерським господарствам в дев’яти областях України. Кожен отримувач допомоги отримає 2 000 кілограмів насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 гектарів землі.
28 березня
20 березня Дякуючи нашим партнерам Rapid Relief Team UK, команда фонду SaveUA доставила та роздала 3260 продуктових наборів для жителів села Мажарка, що на Харківщині та села Алтинівка, Сумської області.
20 березня
15 березня Майже 1000 кг насіння овочів команда благодійного фонду SaveUA та Всеукраїнська аграрна рада передали мешканцям Великоолександрівської територіальної громади, що на Херсонщині. Логістику забезпечили за сприяння Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО в рамках реалізації нашого спільного проекту з підтримки продовольчої безпеки агровиробників.
15 березня
13 березня Команда фонду SaveUA доставила та роздала наступну партію продуктових наборів: 2 640 пакунків для жителів Дніпропетровської області, Васильківської територіальної громади, та ще 2 150 пакунків отримали мешканці та ВПО у місті Тальне, Черкаської області. Вдячні за підтримку нашим друзям міжнародній організації Rapid Relief Team UK за турботу і підтримку українців, та допомогу нашій команді.
13 березня
6 березня Жителі Херсонщини отримали наступні 1200 коробок продуктових наборів від команди благодійного фонду SaveUA. За підтримки наших голландських партнерів Stichting Vluchteling (VS) продовжуємо допомагати українцям на деокупованих територіях, які постраждали від війни. Продуктові набори отримали малозабезпечені люди, люди з обмеженими фізичними можливостями та інвалідністю, одинокі та пенсіонери, які потребують турботи і підтримки. Дякуємо нашим партнерам!   
6 березня
22 лютого За підтримки наших британських партнерів Rapid Relief Team, команда фонду SaveUA приступає до наступного етапу пакування – понад 13 200 продуктових наборів жителям деокупованих територій України.
22 лютого
20 лютого Команда благодійного фонду SaveUA роздала першу партію – 2 тисячі продуктових наборів від голландських партнерів Stichting Vluchteling (SV) людям, які вимушено покинули свої домівки через війну та оселилися у Вознесенську та Южноукраїнську.
20 лютого
16 лютого Команда фонду SaveUA продовжує підтримувати молочно-товарні ферми, які постраждали від бойових дій та енерготерору росії. Відправили 7 генераторів потужністю від 10 до 160 кВт підприємствам в Донецьку, Харківську, Запорізьку та Дніпропетровську області. Дякуємо за допомогу Kees Huizinga, нашим голландським донорам та Stichting de Leeuw Kiev, а також Асоціації виробників молока, Всеукраїнській Аграрній Раді, компанії DLG і благодійному фонду "Кищенці", завдяки яким ця допомога стала можливою.
16 лютого
14 лютого Команда фонду SaveUA за підтримки голландського донора Stichting Vluchteling (SV) відправила 15 тисяч продуктових наборів жителям деокупованих територій Миколаївської, Херсонської областей та на Дніпропетровщину. Проєкт є частиною Національної кампанії зі збору коштів для України у Нідерландах у 2022 році, яка була організована Samenwerkende Hulporganisaties (SHO). Ми дякуємо нашим донорам за підтримку та продовжуємо допомагати українцям, які постраждали від війни.
14 лютого
9 лютого 13,5 тонн насіння овочів благодійний фонд SaveUA та Всеукраїнська Аграрна Рада передають домогосподарствам деокупованих територій: Херсонської, Запорізької, Сумської, Харківської, Донецької, Чернігівської областей. Насіння моркви, буряку, квасолі, цибулі, кабачків, гороху, редиски та салату вже отримали громади Полтавщини, Київщини та Дніпропетровщини. Доставку насіння забезпечує ВАР за сприяння Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) в рамках спільного проекту з підтримки продовольчої безпеки агровиробників.
9 лютого
7 лютого Через зруйновані російськими військовими електромережі в селах на Херсонщині немає світла та водопостачання. Команда нашого фонду SAVE UA разом із благодійним фондом «Херсон – це Україна» передали генератор потужністю 48 кВт Дар’ївській громаді Херсонщини. Він забезпечить централізоване водопостачання для 1035 жителів в селі Інгулець. Дякуємо за допомогу нашим голландським партнерам. Продовжуємо підтримувати українців на звільнених територіях.
7 лютого
31 січня 64 господарства з виробництва молока в Харківській області одержали гуманітарну допомогу від Швейцарії – необхідні засоби для забезпечення гігієни виробництва молока. Метою гуманітарної ініціативи Швейцарії є забезпечення продовольчої безпеки в цілому та зокрема через покращення доступу для населення України до якісних та безпечних молока та молочних продуктів, що виробляються в Україні. Проект реалізовувався на запит Міністерства аграрної політики та продовольства України у взаємодії з Асоціацією виробників молока України (АВМ), Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, і міжнародного благодійного фонду SAVE UA, за координації Посольства Швейцарії в Україні.
31 січня
26 січня Важливе медичне обладнання передали від команди фонду SAVE UA Синельниківській центральній міській лікарні, що на Дніпропетровщині: два електрохірургічних генератори та операційний ліхтар для хірурга, які допоможуть скоротити час оперативного втручання та уникнути значної крововтрати. Хочемо, щоб це дороговартісне медобладнання допомогло медикам врятувати якомога більше пацієнтів. Дякуємо нашим партнерам Nova Ukraine, CardioStart International, DAWN Inc. Продовжуємо працювати в напрямку залучення медичної допомоги.
26 січня
24 січня Голова благодійного фонду SAVE UA і Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун зустрівся із головою Комітету з питань сільського господарства та розвитку сільських територій Європарламенту Норбертом Лінзом. Сторони обговорили надання допомоги із обладнанням для якомога швидшого розмінування територій аби аграрії змогли безпечно виходити на поля під час посівної, та створення міжнародного фонду для надання гарантій комерційним банкам, щоб фермери з деокупованих територій могли взяти кредити на відбудову знищених росіянами господарств, зруйнованої або вкраденої техніки і відновлення поголів’я.
24 січня
21 січня Разом із благодійниками зі Словаччини команда фонду SAVE UA та Всеукраїнська аграрна рада передали 72 тонни добрив для сільськогосподарських підприємств Великоолександрівської селищної територіальної громади Херсонської області. Добрива отримали: СТОВ «ПЕРШЕ ТРАВНЯ», СТОВ «ІНГУЛЕЦЬ» та виробничий кооператив «СІЛЬСЬКА РОДИНА». Працюємо й надалі над збереженням продовольчої безпеки країни в умовах війни та допомагаємо українським аграріям підготуватися до посівної. Дякуємо за співпрацю Херсонській обласній військовій адміністрації.
21 січня
18 січня Додаткова партія – 5000 фільтрів доставлена командою фонду SAVE UA в Херсонську та Миколаївську громади, аби місцеві жителі могли споживати очищену воду. Система дозволяє очищувати воду з річок та інших природніх джерел, отримуючи до 2 літрів чистої води за годину. Це надзвичайно важливо там, де люди місяцями живуть без водопостачання через російських загарбників. Дякуємо за підтримку нашим партнерам Kees Huizinga, Rotary Club Estoi Palace International, De Leeuw Kyiv та Nazava Water Filters.
18 січня
9 січня Передали партію медичної допомоги Херсонському онкодиспансеру. Це 15 657 одиниць медвиробів та медикаментів першої необхідності. Окупанти вивезли практично все обладнання та ліки. Аби допомогти лікарям й надалі рятувати життя херсонців, фонд SAVE UA відправив медичний гуманітарний вантаж. Дякуємо нашим партнерам Nova Ukraine, CardioStart International, DAWN Inc за допомогу.
9 січня
28 грудня Підтримуємо звільнену Херсонщину разом з нашим партнерам Rapid Relief Team UK та благодійною організацією "Херсон це Україна". Передали 1320 продуктових наборів в Великоолександрівську ТГ.
28 грудня
23 грудня Днями наш фонд отримав від Nova Ukraine, Cardio Start International, DAWN Inc. та передав 5 лікарням Хмельниччини 39 167 одиниць медикаментів різного призначення . Зараз у них є потреба в ліках: для жителів регіону та для внутрішньо переміщених, а це понад 36 тисяч осіб.
23 грудня
19 грудня Голова Всеукраїнської аграрної ради та голова фонду SAVE UA Андрій Дикун та директорка Всеукраїнського аграрного форуму Марія Дідух зустрілися з екс-прем’єр- міністром Великобританії Борисом Джонсоном. Зустріч ініціювала та організувала команда ВАР. Сторони обговорили поточну ситуацію в українському агросекторі, поглиблення світової продовольчої кризи та можливі варіанти співпраці, зокрема, створення міжнародного фонду підтримки українських аграріїв.
19 грудня
15 грудня 2640 продуктових наборів готуємось доставити постраждалим українцям до Різдва, всього за 10 днів. В партнерстві з Rapid Relief Team.
15 грудня
1 грудня Команда фонду SAVEUA днями отримала від партнерів Nova Ukraine, Cardio Start International, DAWN та передала Херсонській міській клінічній лікарні ім. Карабелеша УЗД апарат. В партнерстві з фондом "Херсон - це Україна".
1 грудня
25 листопада 124 тисячі одиниць медзасобів отримали від Help-Hilfe zur Selbsthilfe_Ukraine ,що реалізують допомогу в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист населення, яке постраждало від війни в Україні». Вантаж отримано за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та NAK-karitativ e. V. Медзасоби передали в Уманську центральну міську лікарню та Маньківську багатопрофільну лікарню.
25 листопада
24 листопада Команда фонду взяла участь у постачанні їжі та предметів першої необхідності в деокупованому селищі Нововоскресенське Херсонської області. У рамках "Програми підтримки продовольчої безпеки агровиробників", яку реалізує Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) за підтримки "Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО".
24 листопада
21 листопада Команда SAVEUA доставила та роздала 1000 фільтраційних систем для очищення води в Миколаєві. Зручні багаторазові фільтри ми отримали від партнерів Rotary Club Estoi Palace International, Nazava, De Leeuw Kyiv.
21 листопада
17 листопада Команда фонду виступила співорганізатором круглого столу з питань відновлення українського тваринництва “"План Маршалла" для аграрного сектору”. Спікерами круглого столу стали представники наших батьківських компаній, найбільш потужних аграрних асоціацій України: Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР), Асоціація Виробників Молока (АВМ), Асоціація "Свинарі України" (АСУ).
17 листопада
16 листопада Засновник SAVEUA Андрій Дикун закликав підтримати аграріїв України на конференції «Боротьба за існування українського тваринництва» в рамках виставки EuroTier 2022, Ганновер, Німеччина. Організатори заходу: Німецько-українському агрополітичному діалогу (APD) та DLG e.V.
16 листопада
15 листопада Команда фонду представляє інтереси українських аграріїв на найпотужнішій міжнародній виставці з питань тваринництва EuroTier2022, Ганновер, Німеччина.
15 листопада
8 листопада SAVEUA, в партнерстві з DLG e.V. та EuroTier2022, організує фандрейзингову кампанію для надання 100 стипендій дітям ВПО на навчання в Українському Аграрному Ліцеї.
8 листопада
25 жовтня Засновник SAVEUA Андрій Дикун закликав міжнародну спільноту підтримати український агросектор на Німецько-українському економічному форумі. Організатори події: Асоціація торгово-промислових палат Німеччини, Німецько-українська торгово-промислова палата, Німецько-східна бізнес-асоціація у співпраці з Кабінетом Міністрів України, UkraineInvest та Ukrainische Botschaft in Berlin / Посольство України у ФРН.
25 жовтня
24 жовтня Більше 1 800 000 внутрішніх переселенців нагодовані якісною їжею силами команди SAVEUA за 7 місяців повномасштабної війни в Україні. Тримаємо фронт продовольчої безпеки країни.
24 жовтня
21 жовтня 530 продуктових наборів доставили мешканцям Нововоронцовської територіальної громади, що на Херсонщині. Вдячні за продуктивне партнерство USAID в рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО в рамках Програми підтримки продовольчої безпеки агровиробників.
21 жовтня
19 жовтня До нас звернулися представники Святогірської громади (Донеччина). На момент звернення приблизно 630 жителів опинилися у важкій гуманітарній ситуації. 5 тонн борошна передано, аби допомогти забезпечити безкоштовним хлібом вразливі верстви населення Святогірська. Також передано 200 кг цукру, 156 кг дріжджів, 25 кг солі.
19 жовтня
14 жовтня Сьогодні команда SAVEUA та Всеукраїнська Аграрна Рада доставила на деокуповані території Херсонської області 1 000 фільтрів для води. Зручні багаторазові фільтри були надані нашими партнерами: Rotary Club Estoi Palace International, Nazava, De Leeuw Kyiv.
14 жовтня
13 жовтня 102 одиниці медичних наборів для проведення операцій отримали від наших партнерів Nova Ukraine та Ukrainian Foundation та передали нейрохірургічному відділенню Уманської центральної міської лікарні.
13 жовтня
6 жовтня 664 одиниці медзасобів отримали від партнерів Ukrainian Foundation та Nova Ukraine. Медичний одяг, інтубаційні трубки, засоби дезінфекції, медичні рукавички, венозні катетери, засоби для проведення реанімації передано Уманській центральній міській лікарні.
6 жовтня
21 вересня 320 одиниць гуманітарної допомоги: інгалятори, дитяче харчування, засоби догляду за дітьми отримала команда фонду від Ukrainian Foundation та Nova Ukraine та передала Уманській центральній міській лікарні.
21 вересня
17 вересня Надано гуманітарну допомогу Любашівській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, у вигляді лікарських препаратів, засобів догляду за хворими а також розхідних матеріалів. За підтримки фермерів Любашівщини: Артеменка А.І, Паровика С.М, Високого А.П, Ляховецького В.А, Тулуби Г.І, Бондаренка О.А, Короля С.М, Тернового А.С.
17 вересня
16 вересня SAVE UA доставив ВПО 980 кг їжі (50 продуктових наборів на Чернігівщину, то 20 на Вінничину). Кожен продуктовий набір - 2 тижні харчової стабільності для родини.
16 вересня
12 вересня Команда фонду передала 15 500 медзасобів та перев’язочних матеріалів від Ukrainian Foundation та Nova Ukraine жителям прифронтових територій.
12 вересня
5 вересня 7 500 тонн гуманітарної продукції доставив SAVEUA внутрішнім переселенцям за 6 місяців повномасштабної війни в Україні.
5 вересня
26 серпня Відправили 43 149 одиниць ветпрепаратів і витратних матеріалів 25-и фермам, які постраждали від війни.
26 серпня
25 серпня SAVE UA та Асоціація Виробників Молока (АВМ) розпочали реалізацію проєкту з Урядом Швейцарії щодо підтримки молочних ферм на деокупованих територіях.
25 серпня
16 серпня Передали 500 кг продуктів довгострокового зберігання жителям прифронтової території, у місто Слов'янськ (Донецька область).
16 серпня
15 серпня 28 тисяч одиниць медпрепаратів, які приїхали до нашого фонду від голландських партнерів та учасника ради Kees Huizinga, вирушили до 9 медичних закладів Уманського району.
15 серпня
13 серпня З березня по серпень SAVEUA доставив 250 000 продуктових наборів українцям. 1 продуктовий набір SAVE UA - це 2 тижні для українських мам і тат без думок про те, чим нагодувати дітей.
13 серпня
10 серпня Передали 1 510 кг медичних засобів для медзакладів Черкаської області.
10 серпня
9 серпня Передали 3 665 кг продуктів харчування внутрішньо переміщеним сім'ям у Черкаській області (Жашківська громада).
9 серпня
1 серпня SAVE UA спільно з Асоціацією виробників молока (АВМ) розпочали співпрацю з USAID – вищим федеральним органом державного управління США в галузі надання допомоги за кордоном. Реалізація проекту допоможе фермерам виробити 185 000 тонн молока та забезпечити 1 млн людей молочними продуктами. Грошовий еквівалент проекту: 10,7 млн грн. Географія: Київська, Сумська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Харківська області.
1 серпня
24 липня Від європейських компаній за сприяння ГНІКД (Львів) отримано ветеринарні препарати, вироби медичного призначення, засоби для лікування та профілактики захворювань копит.
24 липня
22 липня Держслужба продовольства Литви направила ветеринарні препарати компанії Zoetis для ВРХ, свиней та свійських тварин. Медикаменти розподілили серед постраждалих тваринницьких підприємств.
22 липня
14 липня Від компанії Сімекс Альянс Україна отримали ветеринарні рукавички для штучного запліднення тварин. Продукцію розподілили серед постраждалих молочних ферм.
14 липня
4 липня Фонд розпочав співпрацю з гуманітарною організацією World Central Kitchen. У місті Умань відкрито черговий штаб, на складі якого фасують та щодня передають постраждалим українцям понад 10 тисяч продуктових наборів.
4 липня
1 липня SAVEUA спільно із Всеукраїнською Аграрною Радою (ВАР) підписала контракт із американською гуманітарною організацією World Central Kitchen (WCK). Контракт передбачає підготовку та роздачу 29 000 продуктових наборів населенню щотижня. Географія: Черкаська, Вінницька, Кіровоградська та Хмельницька області.
1 липня
20 червня Від GEA Farm Technologies отримано 8,4 тонни миючих засобів для молокопроводів, які розподілені між 48 фермами. Продукцію розподілили серед постраждалих молочних ферм.
20 червня
16 червня Від німецької компанії Wurzburg фонд отримав продукти харчування. медикаменти та засоби гігієни, ліжка, інвалідні візки. Загальна вага - 20 тонн. Продукцію відправлено у постраждалі регіони.
16 червня
16 червня Від німецької компанії BIOCHEM ZUSATZSTOFFE HANDEL отримано премікси, кормові добавки для ВРХ, свиней та птиці.
16 червня
15 червня Від групи німецьких компаній отримано другу партію товарів: вакцини та протизапальні засоби для ВРХ та свиней. Ветпрепарати розподілили між постраждалими тваринницькими господарствами.
15 червня
27 травня Фонд отримав 5 тонн насіння овочів та зелені для домогосподарств та малих фермерів. Допомогу надала благодійна організація Stichting de Leeuw (Нідерланди).
27 травня
18 травня Від українського виробника ТОВ ВКФ "ПОЛЮС" отримано засоби для гігієни виміні та миючі засоби для доїльного залу. Продукцію відправлено у постраждалі регіони.
18 травня
10 травня Українська компанія Agrico надала фонду 20 тонн насіння картоплі. Посадковий матеріал розподілили між домогосподарствами та малими фермерами.
10 травня
6 травня Отримані медичні засоби та інструментарій від партнерів з Естонії. Товари розподілені між фермами та госпіталями.
6 травня
16 квітня Почесне консульство України у Венето передало 820 штук засобів гігієни, медикаментів та продуктів харчування. Продукція відправлена у місто Ніжин.
16 квітня
8 квітня, 15 квітня, 4 травня Отримано 40,5 тонн продуктів харчування від Союз фермерів Литви. Продукцію відправлено у постраждалі регіони.
8 квітня, 15 квітня, 4 травня
27 березня, 2 квітня, 3 квітня, 14 квітня Від італійського благодійного фонду Hope Ukraine фонд отримав продукти харчування та засоби гігієни. Загальна кількість - 2 214 штук та 61 палет. Продукція відправлена у міста Ніжин та Херсон.
27 березня, 2 квітня, 3 квітня, 14 квітня
27 березня Благодійна організація Stichting de Leeuw з Нідерландів надіслала 16 тонн картоплі. Посадковий матеріал розподілили між домогосподарствами та малими фермерами.
27 березня
25 березня Від Почесного консульства України у Венето фонд отримав 8 тонн засобів гігієни, ліків та продуктів харчування. Продукція відправлена в низку постраждалих регіонів.
25 березня
24 березня Від німецької компанія BNF Bus-und Nutzfahrzeughandel GmbH фонд отримав продукти харчування, медикаменти та засоби гігієни. Загальна вага вантажу - 20 тонн. Гумдопомогу відправлено у постраждалі регіони.
24 березня
24 березня Німецька компанія Place de Caen передала фонду 17 тонн продуктів харчування та засобів гігієни.
24 березня
23 березня З Казахстану прибули 2 фури із продуктами харчування, гігієнічними засобами, одягом для дорослих та дітей. Загалом 9 500 штук. Допомогу збирали уряд та фермери країни. Продукцію відправлено у постраждалі регіони.
23 березня
23 березня Фонд отримав 23 тонни продуктів харчування від Союз фермерів Литви. Продукцію відправлено до окремих постраждалих регіонів.
23 березня
20 березня Нідерландські компанії TORO, Kavli, Møllerens передали 20 тонн продуктів харчування. На складі фонду продукцію розфасовано та відправлено у постраждалі регіони.
20 березня
19 березня Від благодійної організації Stichting de Leeuw із Нідерландів отримали матраци, продукти харчування, спальні мішки, генератори, медичні та гігієнічні товари. Загалом 26 палет та 164 штук. Продукція відправлення в декілька постраждалих регіонів.
19 березня
07 березня Фонд отримав та надіслав нужденним в декілька регіонів 20 тонн гумдопомоги із консервами та згущеним молоком від Союзу фермерів Литви.
07 березня
3 та 10 березня За сприяння учасника ВАР Кейса Хузінхи нідерланська громада Stichting Metatidomi Foundation направила 2 фури зі спальними мішками, медичними та гігієнічними товарами, а також генераторами та матрацами. Загалом 2 226 штук.
3 та 10 березня
3 березня З-за кордону на склад прибула перша фура з гуманітарною допомогою, в подальшому відправлена у постраждалі регіони. Продукція відправлена в низку постраждалих регіонів.
3 березня
2 березня Починають регулярно надходити продукти харчування від учасників Всеукраїнської Аграрної Ради, Асоціації виробників молока, Асоціації «Свинарі України». Відправили 4 тонни зерна у Київ, забезпечив містян хлібом у період активних бойових дій в області та в самому місті.
2 березня
1 Березня Відкрито склад фонду в Умані (Черкаська обл.), куди надходять продукти харчування, товари гігієни, медикаменти тощо. Далі гуманітарна допомога розподіляється по регіонах.
1 Березня
25 лютого Розпочинає роботу гуманітарний штаб фонду.
25 лютого